ANDERS NOG IETS? - FAST FORWARD
n.a.v. tien jaar theater voor anderstaligen
met Andrea Croonenberghs en Peter Schoenaerts
Dit jaar is het feest voor Fast Forward. Het gezelschap maakt 10 jaar theater voor anderstaligen die Nederlands leren. Anders nog iets? is een leuke voorstelling met live muziek en veel humor.
Peter Schoenaerts is artistiek leider van Fast Forward en acteur. Hij speelt hoogtepunten uit vorige stukken en betrekt het publiek. Hij brengt speciale gaste Andrea Croonenberghs mee! Zij is al meer dan twintig jaar de bekendste tv-omroepster van de VRT en acteerde in televisieseries Windkracht 10, Flikken, Emma, Kinderen van Dewindt en Thuis.
Deze voorstelling is geschikt voor anderstaligen van alle niveaus (als ze min of meer niveau A1 van het Europees Referentiekader achter de rug hebben). Natuurlijk zijn ook alle Nederlandstalige vrienden en familie van harte welkom!
Met een multiculturele receptie met fairtrade dranken.
i.s.m. Centrum voor Basiseducatie vzw Open School Mechelen (www.basiseducatie.be)
Voor meer info en voor gratis lesmateriaal: www.fast-forward.be.
| Bijlage | Grootte |
|---|---|
| tijdschrift_LES_-_10_jaar_Fast_Forward.pdf | 314.6 KB |

