Workshops Intiem Verrast - WISPER

Locatie: Boom , Feestpaleis
Categorie: Vorming
Website: WISPER
Datum: ma 11 jan 10 - ma 08 feb 10 : van 19.30 u. tot 22.30 u.
Inkom: gratis

Praktische Info

data: maandag 11 jan, 25 jan en 8 feb 2010

max. 16 deelnemers per reeks

! INFOAVOND !
14 dec 2009 om 19.30 u.

Heb je interesse om deel te nemen aan het project en wens je graag een woordje
uitleg? Kom dan op 14 december naar de infoavond en krijg meer informatie
over het project en de workshopsreeksen. Nadien kan je je inschrijven voor een
workshopreeks.

'Intiem Verrast' is een origineel en ludiek Valentijnsproject waarbij artiesten een liefdesserenade brengen bij geliefden thuis.

De eerste editie van 'Intiem Verrast' in 2009 was een groot succes. Deelnemende artiesten en geliefden waren zeer vertederd door dit initiatief. Geen commercieel gedoe meer voor Valentijn. Gewoon met z'n tweetjes genieten van een hartverwarmende liefdesserenade vanuit de sofa. Dat viel in de smaak.

De Steiger geeft daarom opnieuw de kans aan creatief talent om een unieke liefdesserenade te creëren en deze te brengen in de Boomse huiskamers.

De artiesten kunnen gratis deelnemen aan workshops. Dit om onder professionele begeleiding van de docenten van WISPER een liefdesserenade te creëren.

Voor wie : Alle geïnteresseerden (muzikanten, dichters, zangers, percussionisten, …) die graag ondersteuning krijgen in het uitwerken van hun liefdesserenade en/of graag hiervoor samenwerken met anderen. De artiesten die een serenade brengen op Valentijn zijn niet verplicht de workshops te volgen.

Muzikale performance
De begeleider zet je meteen op weg met muziek en liederen die de liefde omarmen. Je mag alleen of in groep een serenade uitwerken. Je krijgt hierbij professionele begeleiding in muziekinstrumentenkeuze, zang (a capella), samenspel enz.
Docent: Bart Callebout

Voordracht proza & poëzie
Wil je graag een gedicht voordragen of de mensen ontroeren met een verwenvertelling? Dan is deze workshopreeks vast iets voor jou. Een dramadocent leert je de kneepjes van een goede voordracht.
Docent: Wim Oris is theaterdocent en acteur, studeerde aan Studio Herman Teirlinck .

Visuele theateract
Voor wie het liever niet met zoveel woorden zegt, maar het graag fysiek toont, is er de workshopreeks ‘visuele theateract’. Artiesten met een liefde voor clownerie, acrobatie, mime of circus kunnen hier heel wat opsteken.
Docent: Eva De Mulder

Op maandag 8 februari 2010 vindt de try out plaats.